GEODEZJA
Nasi boscy geodeci, każdy im robotę zleci

Ile kosztuje usługa geodety?

Usługi geodety nie należą do najtańszych ze względu na czasochłonne działania, niejednokrotne odwiedziny placu budowy oraz przygotowywanie czasochłonnej dokumentacji niezbędnej do uzyskania koniecznych pozwoleń oraz zatwierdzenia projektów.

Na cenę usług wpływa przede wszystkim czas, który trzeba poświęcić na realizację zlecenia. Inne będą również ceny za sporządzenie prostego i skomplikowanego podziału nieruchomości. Na cenę wpływa również stan prawny nieruchomości i nie bez znaczenia dla cennika jest lokalna konkurencja. Niektóre zlecenia wymagają również użycia wysokospecjalistycznego sprzętu, co również przyczynia się do wzrostu kosztów za usługi geodezyjne. Na cenę usług geodety wpływa również czas, jeżeli klientowi bardzo zależy na szybkim załatwieniu sprawy, to musi się liczyć z dodatkową opłatą za usługi.
Wśród najbardziej popularnych usług wymienić należy podział działki oraz tyczenie budynków. Koszt za usługę podziału działki waha się średnio od 1800-3800 zł w zależności od ukształtowania terenu i sytuacji prawnej nieruchomości. Warto zaznaczyć, że każdy kolejny podział będzie znacznie tańszy, a jego ceny zaczynają się już od 300 zł. W przypadku tyczenia budynków koszt zależy od ilości wytyczonych punktów, im więcej tym wyższa cena, jednak w przeliczeniu na jeden punkt wychodzi czasami znacznie taniej. ceny za tę usługę wahają się od 500 zł do nawet 3000 zł.

geodezja zywiec


MASZ ZAMIAR BUDOWAĆ DOM, HALĘ, BASEN, DROGĘ?

Chcesz aby Twoja inwestycja została wykonana szybko i dokładnie? Skontaktuj się ze mną - Geodetą w Żywcu. Będę z Tobą przez cały czas realizacji inwestycji, tak by budowa przebiegła sprawnie i bez problemów inwestorskich.